مای صنف-بانک اطلاعات اصناف و مشاغل

مای صنف - بانک اطلاعات اصناف و مشاغل

توضیحات

تحریر 20 : فروشگاه آنلاین لوازم تحریر و نوشت افزار با بهترین قیمت بازار

در بازار کسب و کار اینترنتی، تحریر ۲۰ به عنوان پیشگامی در زمینه خرید لوازم تحریر و نوشت افزار و لوازم التحریر اداری خود را معرفی کرده است.

آنچه باعث شده است تا هر روز افراد بیشتری از این فروشگاه خرید اینترنتی لوازم تحریر را انجام دهند (علاوه بر قیمت های منصفانه و پشتیبانی خوب) این است که با وجود داشتن نماد اعتماد تجارت الکترونیک(e-namad) و پروتکل ssl مشتریان می توانند با آسودگی خاطر خرید کنند.

افراد به جای تحمل رنج ترافیک و جستجو در فروشگاههای مختلف می توانند در منزل خرید اینترنتی لوازم تحریر را انجام دهند و درب منزل تحویل بگیرند.

در سال‌های اخیر بزرگ‌ترین و منسجم‌ترین کسب و کارها، اینترنت را بهترین راه برای تسهیل امور کاری خود می‌دانند.

قدرت بالای انتخاب در میان دنیایی از کالاها یکی از مهم‌ترین مزایای خرید اینترنتی می‌باشد.

خریداران به جای آنکه خرید خود را محدود به گروه کوچکی از فروشندگان محلی کنند، می‌توانند با این روش فروشگاه‌های آنلاین لوازم تحریر را برای خرید خود بررسی نمایند.

پیدا کردن کالاهای نایاب و غیر معمول و مهم‌تر از آن امکان نمایش بازخورد مشتریان، می‌تواند از مزایای مهم فروشگاه‌ آنلاین لوازم تحریر باشد.

این امر دنیای مدرن امروز را بیشتر به سوی استفاده از سرویس‌های اینترنتی ترغیب نماید.

تحریر ۲۰

تحریر ۲۰ فروشگاهی اینترنتی برای فروش نوشت افزار و لوازم التحریر است که با هدف تسهیل کار دانش آموزان، دانشجویان و والدین آنان در جهت خرید لوازم تحریر راه اندازی شده است وسعی می‌نماید نوشت‌افزار را با بهترین قیمت، همراه با بهترین کیفیت در اختیار خریداران قرار دهد.

امکان دسترسی آسان، سنجش کیفیت و انتخاب لوازم التحریر از بهترین برندهای داخلی و خارجی هدف تحریر ۲۰خواهد بود.

همچنین این فروشگاه آنلاین لوازم تحریر تلاش دارد نیازهای مدارس، مهدکودک‌ها و ادارات را تامین نماید و با ارائه محصولات به روز به عنوان بهترین فروشگاه نوشت افزار در زمینه خرید اینترنتی لوازم التحریر ، خود را در این عرصه معرفی نماید.

از جمله محصولات این فروشگاه اینترنتی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

ابزار طراحی و نقاشی: انواع مدادرنگی، ماژیک، پاستل، آبرنگ، مداد تحریر، گواش و غیره.

نوشت افزار: انواع مداد تحریر سیاه و قرمز، پاک کن، تراش، خودکار و روان نویس، اتود و غیره.

همچنین لوازم اداری و بایگانی ، لوازم موردنیاز مهدکودک ها و مدارس، کاغذ و مقوا، دفتر و دفترچه یادداشت از دیگر محصولات این فروشگاه اینترنتی می باشد.

ساعات کاری
ساعات کاری ثبت نشده است .
امکانات :
    امکانات ثبت نشده است .
ثبت نظر
متن نظر (ضروری)
نظرات کاربران
هیچ نظری برای این آگهی ثبت نشده است .