مای صنف-بانک اطلاعات اصناف و مشاغل

مای صنف - بانک اطلاعات اصناف و مشاغل

قوانین و مقررات سایت

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و ثبت آگهی و پرداخت هزینه در سایت مای صنف را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و پرداخت در سایت کنند. عضویت در سایت و یا پرداخت هزینه در آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سایت مای صنف با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌ها تغییری ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف کاربر

کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت آگهی یا هرگونه استفاده از خدمات سایت مای صنف اقدام کند.

عضویت در سایت

افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت عضویت مراجعه کنند.

در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و ایمیل و نام کاربری و کلمه عبور عضویت خود را در سایت ثبت می کنند .

کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند به صفحه فراموشی رمز عبور مراجعه کرده و پس از تکمیل اطلاعات در صفحه مورد نظر ، رمز عبور مجددا برای ایشان ارسال می شود .

از آنجا که کلیه پیام های سایت برای کاربر از طریق پست الکترونیک و شماره موبایل وی انجام می پذیرد بنابراین کاربر باید آدرس پست الکترونیک و شماره موبایل خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نماید و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است

اطلاعاتی مانند نام کاربری و رمز عبور به آدرس پست الکترونیک و شماره موبایل کاربر ارسال می شود پس مسأولیت ثبت اشتباه اطلاعات مستقیما بر عهده شخص کاربر می باشد .

عضویت در سایت مای صنف رایگان است

پرداخت هزینه

فرایند پرداخت هزینه در سایت توسط کاربر به این شرح است :

قسمت اول: ثبت آگهی شغلی در سایت به صورت کاملا رایگان

قسمت دوم: مراجعه به پنل کاربری و قسمت آگهی ها و انتخاب آگهی مورد نظر و پرداخت مبلغ معین ( یا اعمال کوپن تخفیف) به‌صورت آنلاین توسط خریدار برای ویژه کردن آگهی

پس از پرداخت هزینه ویژه کردن آگهی ، استرداد و بازگشت مبلغ مورد نظر به حساب کاربر به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد .

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات مای صنف استفاده می‏‌کنید، در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که مای صنف به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که کاربر در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید کاربر است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد مای صنف برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

مای صنف به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

مای صنف متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت مای صنف، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

در صورت استفاده از هر یک از خدمات مای صنف، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

دامنه «mysenf.ir »، نام « مای صنف »، لوگو و سایر علائم تجاری ثبت شده، آگهی ها و خدمات درج شده در سایت متعلق به مای صنف و شخص حقیقی می باشد و بدون کسب اجازه کتبی، هرگونه کپی‌برداری و استفاده از موارد فوق ممنوع خواهد بود. علاوه بر این، اسناد، توافقنامه‌‏ها، فرم‏‌ها، درخواست‏‌ها، طرح سربرگ صفحات، شکل‌های گرافیکی و دکمه‌ها، کلیه محتویات وب‌سایت، اطلاعات، طراحی، متون، گرافیک، نرم‌افزار، عکس، ویدئو، فایل صوتی و موارد مشابه، و همچنین کدهای نرم‌افزاری در مالکیت انحصاری مای صنف بوده و بدون کسب اجازه کتبی، کپی‌برداری از آنها ممنوع است. مالکیت و منافع کلیه حقوق سایت مای صنف و مندرجات آن منحصراً متعلق به مای صنف خواهد بود. همچنین کلیه محتویات وب‌سایت نیز مشمول قانون کپی‌رایت (مالکیت حقوق معنوی) می‌شود.

در صورت بروز اختلاف ابتدا سعی می شود از طریق مذاکره و وجود داورمرضی الطرفین مشکل بر طرف گردد چنانچه مذاکرات به نتیجه ای نرسید مراجع ذیصلاح قانونی و رای ایشان مورد تایید طرفین می باشد.

مای صنف درهرزمان که احساس کند کاربر اقدام به فعالیت های غیر قانونی و یا ممنوعه کرده است می تواند کلیه خدمات خود را و دسترسی کاربر به سایت را قطع کرده و سپس به مراجع قانونی اطلاع رسانی نماید.در واقع مای صنف این اختیار را دارد که در هرزمان و بدون اطلاع قبلی دسترسی کاربر به سایت و اراته خدمات به کاربر را قطع نماید

به منظور حفظ حریم شخصی کاربران کلیه اطلاعات شخصی و حقوقی انها در سرور امن سایت مای صنف نگهداری شده و در اختیار شخص دیگری قرارنمی گیرد شایان ذکراست پس از عضویت ، مسئولیت نگهداری از نام کاربری و رمزعبور و کلیه عملیات انجام شده در سایت توسط آن نام کاربری به عهده کاربر می باشد.

محتوا

مسئولیت صحت و سقم و درستی مطالب ثبت شده توسط کاربران برای درج آگهی در سایت منحصرا بر عهده خود کاربر و شخص آگهی دهنده می باشد و مای صنف هیچگونه مسئولیتی در قبال بیان مطالب و اطلاعات خلاف واقع و نادرست در آگهی های ثبت شده توسط کاربران ندارد .

نقدها ، نظرات ، ارتباطات و سایر مطالب

سایت مای صنف ممکن است دارای لینک‏‌هایی به سایت‌های دیگر باشد. این سایت‏‌ها تحت کنترل مای صنف نیستند و سایت مای صنف هیچ مسئولیتی در قبال محتویات این سایت‏‌ها شامل لینک‏‌های دیگری که ممکن است در این سایت‏‌ها باشد ندارد. سایت مای صنف این لینک‏‌ها را برای سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک‏‌ها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما نیست. شما توافق می‏‌کنید مسوولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده از طرﻳﻖ وﻳﺮوس یا فایل‏‌های مخرب دیگر که می‌تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از اطلاعات و فایل‏‌های متعلق به سایت‏‌های لینک شده در سایت مای صنف باشد، به عهده شخص مشتری می باشد.

کاربرانی که قصد ارسال نظرات خود در سایت را دارند، حتما مقررات زیر را مد نظر قرار دهند بدیهی است که اگر این قوانین رعایت نشود، نظر کاربر تایید نشده و در نتیجه در سایت به نمایش در نمی آید.

با این حال، مای صنف هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت یا عدم صحت نظرات منتشر شده در این قسمت ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تایید فنی مای صنف درباره محتویات آن نیست. لذا از کاربران محترم تقاضا می‌شود، نظرات را اصل و پایه انتخاب و تصمیم گیری خود قرار ندهند.

تنها نظراتی که با حروف و زبان فارسی نوشته شده باشند، امکان نمایش در سایت را دارند، لذا از نوشتن با حروف انگلیسی یا به زبان انگلیسی خودداری نمایید.

کاربران ارسال کننده نظر موظف به استفاده از ادبیات محترمانه و عدم توهین به دیگر کاربران هستند، بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افرادی، باعث عدم تایید نظر کاربر می‌شود.

تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین و مقررات، در سایت منتشر کنند، لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانبدارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظر دهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد نمایید. هر کاربر تنها می‌تواند نظر خود را عنوان کند و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار نماید.

با توجه به مسئولیت سایت در قبال لینک‌های موجود در آن؛ کاربران نباید لینک سایت‌های دیگر را در نظرات خود ثبت نمایند. کاربران دقت داشته باشند تا حتی الامکان از هرگونه لینک دادن (فرستادن) کاربران به سایت‌های دیگر خودداری نمایند.

تنها نظراتی که مرتبط با آگهی مورد نظر باشند، تایید خواهند شد، لذا از مطرح کردن بحث‌های متفرقه و غیر مرتبط با آگهی خودداری نمایید.

کاربران می‌توانند نقد خود به هر بخش مای صنف را در قسمت مربوطه اعلام نمایند، لذا از نوشتن نقد خود درباره سایت در قسمت نظرات خودداری نمایید.

کاربران توجه داشته باشند، مسائلی را که از آن اطمینان ندارند یا نسبت به آن شک دارند، به هیچ وجه در نظرات ثبت ننمایند، و همچنین از بازنشر شایعات یا اطلاعات غیر مطمئن درباره محصولات جدا خودداری نمایند.

ثبت اطلاعات ارتباطی شخصی، از جمله شماره تلفن یا نشانی ایمیل در قسمت نظرات ممنوع است، لذا از ثبت اینگونه اطلاعات ارتباطی در نظرات خود خودداری نمایید.

لازم است کاربران مطالبی را ثبت نمایند که برای بازدیدکنندگان سایت مفید واقع شود و از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیر مرتبط یا غیر ضروری در این بخش خودداری نمایند.

لازم است کاربران نظرات خود را به صورت نگارشی و نه گفتاری ثبت نمایند و از کوتاه کردن کلمات یا استفاده از ادبیات محاوره ای تا جای ممکن در ثبت نظرات خودداری نمایند. استفاده از ادبیات نوشتاری که قابلیت نمایش در سایت را داشته باشد، لازمه تایید نظرات کاربران است.

کاربران در نظر داشته باشند که مای صنف ، ویرایش نگارشی نظرات کاربران را حق خود می‌داند اما سایر ویرایش‌هایی که برای رعایت قوانین ذکر شده انجام می‌شود، قبل از ثبت نظر، به اجازه کاربر نیاز خواهد داشت.

همچنین نظراتی که کاربران در خصوص آگهی در وب¬‌سایت درج کرده‌اند، تجربه یا اطلاعات شخصی افراد است و برای آنها و مای صنف مسئولیتی ایجاد نمی‌کند.

مشروعیت و اعتبار توافقنامه

این توافقنامه مشروعیت و اعتبار خود را از قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران کسب می کند. چنانچه شما هر سوال یا مشکلی در رابطه با این سایت و یا این توافقنامه داشتید می توانید از طریق راه های ارتباطی مندرج در فوتر سایت با ما در میان بگذارید .